Nap5

Ma zárul Nyílt hetünk. Több száz család látogatott el hozzánk, minden “turnusunk” telt házas volt.
Sok pozitív visszajelzést kapunk szóban is és írásban is. Ezeket nagyon köszönjük és örülünk, hogy munkánk, tevékenységeink, iskolánk elnyerte tetszésüket.
Jó iskolaválasztást, sikeres felvételizést kívánunk a nyolcadikos diákoknak! Reméljük, találkozunk augusztusban a gólyatáborban!

Nap3

Nyílt hetünk talán legextrább napja a mai, a Nyílt nap!
Ma nincs tanítás, az egész iskola a ma még nyolcadikosoké, a leendő gólya bolyaisoké és szüleiké.
A szülőknek természetesen ma is tartottunk tájékoztatót, míg a felvételiző gyermekeik számtalan program keretében megismerkedhettek iskolánkkal, tanárainkkal, beszélgethettek „öreg” bolyais diákokkal.
Az alábbi programok közül választhattak vendégeink:
Angol nyelvű országismereti kvíz
Angol nyelvű szókirakó
Nyelvi feladványok
Virtuális gépszerelés
Vetített puzzle
Gaming zone – történelem és játékok
Egyszerű számítógépes játékok
UTP-kábel gyártása
Iskolai diákbizottság
Sudoku/tangram/ logikai játékok/ matematikai tesztek
Látványos természettudomány
Forrasztás
Szakmai bemutatók (elektronikai és informatikai)
Sikeres felvételizést kívánunk nyolcadikos látogatóinknak!

Nap2

Ma is folytatódnak nyílt hetünk eseményei. Amíg a szülőket tájékoztatjuk, addig a leendő bolyaisok ismerkednek az iskolával, kipróbálhatják a forrasztás tudományát is egyszerű kis áramkörön.
Nagy örömünkre lányok is érdeklődnek a műszaki pályák világa iránt. “Öreg” bolyaisaink lelkesen magyaráznak is nekik!

Nap1

Elkezdődtek, és egész héten gőzerővel folynak majd, az iskolánkat bemutató nyílt hét, nyílt nap eseményei. Ízelítőül pár fotó arról, amint a lelendő bolyaisokat az “öreg róka” technikusaink beavatják a forrasztás, az áramkör építés mesterfogásaiba.